TOMASSEN ICT SERVICES BV

                        CORONA CRISIS: Ons team staat altijd voor U klaar en zal de richtlijnen van het RIVM strikt volgen.

                        Met extra schoonmaakmiddel en handschoenen bij On-Site Service. Let goed op Uzelf en uw naaste!

Duurzame Print & ICT oplossingen

Zien is geloven, doorzien is oplossen

Duurzaam printen

Om de continuïteit te waarborgen van uw document- en printprocessen bieden wij op apparatuur van KIP, Konica Minolta, Develop, HP en EPSON totale ontzorg servicecontracten aan. Zo bent U altijd verzekerd van de beste service en de juiste oplossing.

Print service

Gebruik van kleur maakt informatie beter leesbaar. Minder kans op fouten en werkt kostenverlagend. Wij kunnen nu tegen zeer aantrekkelijke prijzen CAD en GIS tekeningen in kleur afdrukken voor dezelfde prijs als een zwart wit afdruk.

ICT beheer

U wilt geen zorgen over het beheer van uw ICT omgeving? Wilt u weten waar u aan toe bent? Maandelijks of wekelijks rapportages ontvangen over de prestaties van uw ICT omgeving? Via ons Managed ICT portfolio kunnen wij u ondersteuning op maat bieden. Binnen een Managed ICT contract kunnen wij u een service bieden die bij u past!

Webdesign en hosting

Tomassen Webservices houdt zich bezig met de ontwikkeling van internetoplossingen. Aangezien het internet nog altijd een groeiend medium is, blijft het voor elke organisatie belangrijk zich te laten zien op het internet. Het is een uitstekend medium voor reclame, informatievoorziening en transacties binnen een wereldbreed afzetgebied.


Met positieve energie staan wij voor u klaar

Met positieve energie staan wij voor u klaar

ONS TEAM

Uw aanspreekpunt!

Gert Tomassen

Directeur

gert@tomassen.nl

Mechtilde van Dijk

Administratie 

mechtilde@tomassen.nl

Anke van Dijkhuizen

Office Manager

anke@tomassen.nl

Kees van Dijk

Sales Manager

kees@tomassen.nl

Roel de Bruin

Senior Service Engineer

roel@tomassen.nl

Rob Merkx

Service Engineer 

rob@tomassen.nl

Peter van Sint Annaland

Service Engineer 

peter@tomassen.nl

Rakna Ruting

Account Manager 

rakna@tomassen.nl

Geert Dewaele

Senior Service Engineer

geert@tomassen.be
helpdesk@tomassen.be

Klanten over Tomassen ICT services bv

Door de introductie van de KIP 890 Digitale Repro apparatuur kunnen we nu voor onze klanten snel en efficiënt Posters, banners en (Kleuren) CAD bouwtekeningen leveren.

Wiep Schuurmans, Directeur KSB Leeuwarden

Al een aantal jaren werken wij succesvol met meerdere KIP 800 systemen die we inzetten voor onze e-commerce Poster Productie op Blueback en 130 grams Poster Papier.

Het resultaat:

Snel, economisch en prima print kwaliteit voor UV en waterbestendige in- en outdoor Posters voor onze e-commerce klanten.

Richard van der Schee, directeur Printer Pro Rotterdam & Delft

De gemeente Almere zet zich in voor duurzame oplossingen.

Daarom heeft de Repro afdeling gekozen voor de KIP 800 Configuratie, inclusief de on-online KIP 2800 vouwmachine. 

Gemeente Almere kan nu razendsnel A0  CAD tekeningen produceren.  De KIP 880 werkt met  normaal papier en UV en waterbestendige organische toner, die biologisch afbreekbaar is en een minimale milieubelasting per m2  oplevert. Zowel voor zwart-wit als kleurenprints zijn de variabele kosten extreem laag en kunnen we zo veel gemeenschapsgeld besparen.

Erik de Haan, Repro Afdeling Gemeente Almere

Vragen? Neem contact met ons op!

Adres:

  • Doctorandus W. van Royenstraat 2
  • 3871 AN, Hoevelaken
 

Contactgegevens:

  • info@tomassen.nl
  • 0332580080